לזכרו של ד"ר שמוליק בולביק

עדיין כולנו מתקשים להאמין שד"ר שמוליק בולביק איננו אתנו יותר. אין כמותו שיחסר מנוף רופאי ילדים עדכוניי באתרי על הפרעות קשב שכל כך עניינו אותו, יוקדשו לזכרו הקדוש, בחודש הראשון למותו (יט' תשרי – יט' חשון).
דבריי לזכרו:  "שמוליק יקירנו, לפתע פתאום אינך אתנו יותר. כיצד נלקחת מאתנו בחטף בדמי ימיך, בטרם השלמת מלוא שאיפותיך? איש טוב לב ("Mensch") היית בכל רמ"ח אבריך, מציע עזרה ותמיכה לכל נזקק, ולכל פונה אליך. מרחיב דעת עוד ועוד מעורב ומגיב בכל תחומי הפדיאטריה. 
גם בתחומי (ADHD) גילית עניין רב והשתתפת בסדנה הראשונה שערכתי בתל-אביב "סדנת לימוד והדרכה לרופאים על הפרעת קשב והיפראקטיביות שהתקיימה ביום 18.04.2012". במשך השנים עד למותך הטרגי ניהלת איתי רבות שיחות מהנות ופוריות בדיון על מקרים מורכבים.
פעם אחרונה שנפגשנו היה בכינוס חיפ"ק בירושלים (18-20.09.2014), ראיתיך מלא עליצות שמחה וחן, התלוצצנו צחקנו ונהנו יחדיו.
שמוליק יקירי, נשמור אותך בליבנו לעד, דמותך החברית הכנה הידידותית לא תמוש מעיננו לעולם.
לרעייה, הילדים והמשפחה תנחומינו, מי ייתן ולא תדעו עוד דאבה. שלומי ענתבי."

 

 כדי להבין את נפשו של שמוליק, להלן דברי הספד של ד"ר שמוליק בולביק ביום 31.07.2014 על נפילת בנה של ד״ר דנית סגל אגרנטי: "אין מנחמים אדם בשעה שמתו מוטל לפניו, אבל… איך אפשר להתנחם על אובדן ילד, אפשר רק לנסות ולהיות אתכם בצערכם, אפשר להביע השתתפות ולהתפלל שהקורבן הענק הזה תרם למטרה, ושבעקבותיו יהיה שקט ואולי גם שלום, ובילע המוות לנצח, ומחה ה' דמעה מעל כל פנים. שלא תדעו צער. שמוליק."

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s